به نقل از lezatesafar.com : جینو پارادایس تفلیس Gino Paradise Tbilisi یک مجموعه چند منظوره است که یک پارک آبی بزرگ و منحصر به فرد ، مرکز اسپا و سلامت ، اتاق تناسب اندام و فودکورت را ترکیب نموده است . این مجموعه که در نزدیکی دریاچه بزرگ تفلیس واقع شده امروزه به یکی از محبوب ترین تفریحات تفلیس تبدیل شده و بازدیدکننده بسیاری دارد . جینو پارادایس در تفلیس چهار فصل بوده و گردشگران تور تفلیس هر زمان که به این شهر سفر کنند می توانند از تفریحات و خدمات آن بهره ببرند .
Gino Paradise در تفلیس گرجستان در مدت زمانی دو ساله و صرف هزینه ای بالغ بر 19 مییون یورو ساخته شده و در سال 2012 به بهره برداری رسیده است . جینو پارادایس زمینی به وسعت 22 هکتار را به خود اختصاص داده و دارای بخش هایی چون پارک آبی ، رستوران ، ماساژ ، سونا ، جکوزی ، سالن بدنسازی با دو اتاق پیلاتس ، ایروبیک و دستگاه های ورزشی ، سالنی برای برگزاری مراسم و هتل دینو می باشد . پارک آبی تفلیس یکی از بهترین و بزرگترین پارک های آبی اروپای شرقی است . واتر پارک جینو پارادایس تفلیس برای تمام گروه های سنی مناسب بوده و تفریحات و سرگرمی های متنوعی برای گردشگران تور تفلیس و بومیان منطقه آماده نموده است . شما با مراجعه به این پارک بزرگ می توانید لحظاتی مملو از هیجان ، نشاط و سرزندگی داشته باشید .
پارک آبی جینو پارادایس تفلیس دارای 6 بخش تفریحی است که این بخش ها عبارتند از :


  • سرسره سورتمه - Toboggan : سورتمه 31 متر طول و 6 سرسره دارد که هر کدام از این سرسره ها با سرعتی متفاوت (با حداکثر 60 کیلومتر ساعت) حرکت می کنند .
  • بخش ساحلی : در این قسمت از پارک آبی هر آنچه که در کنار دریا وجود دارد انتظار شما را می کشد . در بخش ساحلی می توان آفتاب گرفت ، استراحت کرده و از تفریحاتی چون قایق سواری ، قایق های موزی ، دوچرخه آبی ، جت اسکی و ... لذت برد .
  • تفریحات هیجانی : هیجان را در این بخش از آکوا پارک جینو پارادایس می توان تجربه نمود .
  • بخش کودکان : در این بخش استخر و زمین بازی مخصوص برای کودکان در نظر گرفته شده است .
  • پارک داینو : در این بخش از پارک آبی می توان سفری تاریخی به زمان دایناسورها داشت و با دایناسورهایی چون آنکلیسور ، آپاتاسور ، کارناتاسور ، دیلوفوسور ، سه شاخ چهره ، یانگچوانوسور و تیرانوسوروس آشنا شد .
  • استخرهای جینو پارادایس : این مجموعه دارای استخر موج ، استخر آرامش ، رودخانه خروشان ، استخر المپیک ، استخرهای گردابی ، استخر کشتی دزدان دریایی و کافه استخر می باشد .