جاذبه های طبیعی و شکل قرار گیری خانه ها در دل کوه در شهر سنندج توجه گردشگران تور داخلی و علی الخصوص تور کردستان را به خود جلب می کند. برای سفر به این شهر کوهستانی و خوش آب و هوا با مردمانی مهربان و مهمان نواز و طبیعت بی نظیرش می توانید از تور لحظه آخری سنندج استفاده کنید، شاید آب و هوای دل انگیز در تور سنندج باعث استقبال از تور ارزان به مقصد این شهر می شود. اما نکته اصلی در سفر به این شهر هتل های سنندج است. گردشگران می توانند یکی از هتل های زیر را برای اقامت انتخاب کنند.
هتل شادی سنندج


در تور سنندج می توانید در یکی از هتل های چهار ستاره که شادی نام دارد اقامت کنید. این هتل به خاطر قرار گرفتن در مرکز شهر و فراهم کردن امکانات رفاهی مناسب مورد استقبال قرار می گیرد از امکاناتی که در اتاق ها قرار دارد، می توانیم به تلفن، یخچال، اینترنت، شبکه اینترنتی اشاره کنیم.
هتل جهانگردی در تور سنندج


در تور سنندج می توانید در هتل جهانگردی این شهر اقامت کنید که برای گردشگران در نظر گرفته شده است. از جمله امکاناتی که در این هتل در اختیار گردشران قرار می گیرد لابی، اینترنت، کافی شاپ، پارکینگ و رستوران اشاره کنیم.
هتل زریوار مریوان


در شهر مریوان بعد از بازدید از دریاچه زیبای زریوار می توانید در هتلی به همین نام اقامت کنید. از امکاناتی که در این هتل به گردشگران ارائه می شود می توانیم به اینترنت، فروشگاه صنایع دستی، سایت قایقرانی اشاره کنیم. در تور سنندج می توانید از عکس گرفتن با لباس های محلی کردها لذت ببرید.

تور پراگ، پایتخت کشور چک شهری پر از آثار تاریخی و هنری در نیم کره شمالی زمین واقع شده است. شهرت این شهر کوچک برای گردشگران تور پراگ به خاطر وجود مناره ها و جاذبه های تاریخی می باشد. برای بازدید از رودخانه ولداوا و پل های چارلز می توانید با سفر هوایی و بلیط هواپیما به پراگ سفر کنید. از دیدنی های این شهر هنری، تور پراگ می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.
کلیسای تین در تور پراگ


از کلیساهای قدیمی که در تور پراگ مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد، کلیسای پراگ می باشد. گردشگرانی که قصد دیدن منظره برج های این کلیسا را دارند، باید از تعداد زیادی پله بالا بروند. معماری برج های کلیسا گوتیک می باشد و مناره های کوچکی دارد که مورد علاقه مسافران تور پراگ است و با آن عکس های یادگاری می گیرند.
کتابخانه صومعه و برج باروت


از جاذبه های تور پراگ بازدید از کتابخانه ای می باشد که نسخه های بیشماری کتاب در آن نگهداری می شود. قدمت این کتابخانه به سالهای خیلی دور باز می گردد و به صومعه استراهوف مشهور شده است. در وازه قدیمی که جزو جاذبه ای تاریخی شهر پراگ محسوب می شود، دروازه باروت می باشد. این دروازه به خاطر اینکه زمانی محل ذخیره باروت بوده، دروازه باروت نامیده شده است. این دروازه قدیمی در واقع مرز بین شهر قدیمی و جدید می باشد. تور پراگ،تور سنندج،تور لحظه آخری،تور ارزان،تور استانبول،تور آنتالیا،بلیط چارتر،بلیط هواپیما،تور لهستان،تور آلاچاتی،تور کیش،تور خارجی،تور داخلی، طراحی سایت مشهد،طراحی اپلیکیشن مشهد