نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: انتخاب حیوان خانگی خاص، یا بهترین گزینه برای من کدام است؟

آخرین بازدید
    [ ]

انتخاب حیوان خانگی خاص

شما فردی دوستدار حیوانات هستید که تصمیم گرفته اید با یک "دوست خانگی" جدید وارد یک "رابطه" احتمالا طولانی مدت شوید. دوست جدید خود را چگونه انتخاب می کنید ؟ سگ یا گربه ؟ پرنده یا ماهی ؟ فیل یا مورچه ؟ معیار شما برای انتخاب چیست؟ اینکه چقدر این کوچولوی بانمک را دوست دارید؟ اینکه با داشتنش چقدر "خاص" می شوید؟ چقدر باکلاس! می شوید... اینکه از بچگی آرزوداشتید یکی از "اینها" را داشته باشید؟ ...

پیش از پذیرفتن یک حیوان خانگی جدید ( خرید ، قبول هدیه ، انتقال از باغچه یا خیابان! به آپارتمان و ...) شما باید دست کم به دو سوال کلیدی زیر پاسخ داده باشید :

1- چرا تصمیم به نگهداری از یک حیوان خانگی گرفته ام ؟
    2- بهترین گزینه و مناسبترین انتخاب برای من کدام است؟

احتمالا برای پاسخ به سوال نخست نیازی به کمک ندارید . اما یافتن پاسخ سوال دوم نیازمند پاسخگویی به مجموعه ای از سوالات است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. ارتباط شما و دوست خانگی جدیدتان می تواند یک رابطه بی نظیر و خاص باشد. اما یک انتخاب نادرست زندگی را برای هردوی شما جهنم خواهد کرد. فراموش نکنید که تنها خود شما مسوول وضعیت ناخوشایند احتمالی هستید.
    توجه داشته باشید اینکه همسایه ، دوست ، همکار ... یا پسرخاله ! شما با رضایت و خوشنودی از حیوان خانگی بخصوصی نگهداری میکند الزاما به معنای مناسب بودن همان حیوان برای شما نیست.

منبع:drexotic

پیش فرض پاسخ : انتخاب حیوان خانگی خاص، یا بهترین گزینه برای من کدام است؟

جالب بود ممنون از شما

کلمات کلیدی این موضوع