نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تصاویری از حضور خوانندگان در مراسم ختم نسیم حشمتی

پیش فرض تصاویری از حضور خوانندگان در مراسم ختم نسیم حشمتی

این روزها بنیامین عزیز سیاهپوش همسر مهربانش است. شب یلدای امسال برای بنیامین و بارانای کوچولو طولانی تر از معمول بود . چرا که حادثه ای غم انگیز مادر مهربان این خانواده را از آنها گرفت.
    در مراسم زنده یاد نسیم حشمتی جمع کثیری از بازیگران و خوانندگان حضور داشتند که با توجه به اینکه متاسفانه برخی بانوان بازیگر حتی در اینگونه مراسم نیز دست از خود نمایی و جلب توجه بر نمیدارند و با ظاهری نامناسب در جمع حضور می یابند، به دیدن تصاویری منتخب از حضور خوانندگان عزیز بسنده میکنیم.

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

مراسم ختم نسیم حشمتی

آخرین بازدید
    [ ]

پیش فرض پاسخ : تصاویری از حضور خوانندگان در مراسم ختم نسیم حشمتی

نقل قول نوشته اصلی توسط melix نمایش پست ها
    این روزها بنیامین عزیز سیاهپوش همسر مهربانش است. شب یلدای امسال برای بنیامین و بارانای کوچولو طولانی تر از معمول بود . چرا که حادثه ای غم انگیز مادر مهربان این خانواده را از آنها گرفت.
    در مراسم زنده یاد نسیم حشمتی جمع کثیری از بازیگران و خوانندگان حضور داشتند که با توجه به اینکه متاسفانه برخی بانوان بازیگر حتی در اینگونه مراسم نیز دست از خود نمایی و جلب توجه بر نمیدارند و با ظاهری نامناسب در جمع حضور می یابند، به دیدن تصاویری منتخب از حضور خوانندگان عزیز بسنده میکنیم.

مراسم ختم نسیم حشمتی

واقعا از این واقعه متاسفم و به همه ی دوستداران این خواننده ی محبوب تسلیت میگم
    ولی یه نکته ی جالب که بود فرم لباس بنیامین بود که برام جالب اومد
    طبیعت تنها چیزیه که تو دنیا بهش اعتماد دارم و تنها چیزیه که بهش تکیه میکنم و کردم

کلمات کلیدی این موضوع