نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راه اندازی یک مغازه آکواریوم و ماهی زینتی چقدر هزینه میبرد و ارزشش را دارد یا نه؟

آخرین بازدید
    [ ]

حقيقتش تو سرم افتاده که يه مغازه اکواريوم (سرگرمى و شغل دوم) باز کنم.به نظر شما دوستان چقدر سرمايه ميخواد و ارزشش رو داره؟

چيزى رو که هستى فراموش نکن چون دنيا اون رو فراموش نميکنه!

آخرین بازدید
    [ ]

پیش فرض پاسخ : راه اندازی یک مغازه آکواریوم و ماهی زینتی چقدر هزینه میبرد و ارزشش را دارد یا نه؟

سلام.اگه تو شهرتون مغازه آکواریوم کمه عالیه. اگه سرمایه بالای 20 تومن دارید میتونید شروع کنید.باسرمایه پایینتر فقط اعصاب خوردی داره چون نمیشه همه چیز (فقط آب شیرین مد نظره) داشت.برای شروع ابتدایی تو شهر کوچیک 20 تومن کافیه.
    جرمی بنتام.پیشگام در عرصه حقوق حیوانات 1748-1832

یادش گرامی

آخرین بازدید
    [ ]

پیش فرض پاسخ : راه اندازی یک مغازه آکواریوم و ماهی زینتی چقدر هزینه میبرد و ارزشش را دارد یا نه؟

سلام

البته به مغازه و امکانات و اجناسی که میخواهید بیارید هم بستگی دارهویکی از دوستان من با 5 تمن هم راه انداخت اما کوچیک و جمع و جور. دو پایه سه طبقه که در اون 6 تانک یکونیم متری هستش که هر تانم سه قسمت شده.مجموعا 12 تانک یکونیم متری.و یه مقدار هم لوازم و ماهی برای شروع.

به نظر من میشه با 10 تومن یه معمولیشو راه انداخت.

ولی یه نکترو خیلی بهتون پیشنهاد میکنم رعایت کنید.در انتخاب مغازه عجله نکنید و صبر کنید یه جای شلوغ و پر رفت و امد مغازه گیرتون بیاد.سعی نکنید خودتون رو توجیح کنید که حالا اینجا مغازه میگیرم مشتری خودش کم کم راهشو یاد میگیره.

موفق باشی

کلمات کلیدی این موضوع