نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برای آب نگهداری ماهی فایتر میتوانیم از آب معدنی استفاده کنیم؟

آخرین بازدید
    [ ]

پیش فرض برای آب نگهداری ماهی فایتر میتوانیم از آب معدنی استفاده کنیم؟

سلام..
    من یه سوالی در مورد آب ماهی داشتم..یه آکواریوم کوچیک مخصوص فایتر دارم 1.8 لیتر..فروردین ماه که یه ماهی فایتر گرفتم تا قبل از این که به خونه جدید نقل مکان کنم حالش خوب بود..بعد ازون خونه جدید دو بار آبشو تعویض کردم و ماهیم رنگش سفید شد و چند روزی غذا نخورد و متاسفانه از بین رفت..من فکر کردم به خاطر رسوب بالای آب میتونه باشه..حالا با این تفاسیر..سوالم اینه که اگه یه فایتر دیگه بخرم..میتونم برای آب ازآب معدنی استفاده کنم؟؟آب جوشیده فکر کنم سنگین باشه..به خاطر همین ..آب معدنی چطوره؟
    مسافران زمین،باید همه چیزش را دوست بدارند.در دسترس بگذارند و آرام بخوانند.حفظ کنند،هدیه دهند و به نوبت بگیرند و زود پس دهند.مثل بلیط سفرشان ... و راضی باشند به از دست دادن چهره هاشان!

آخرین بازدید
    [ ]

پیش فرض پاسخ : برای آب نگهداری ماهی فایتر میتوانیم از آب معدنی استفاده کنیم؟

سلام دوست گرامی

بنظر بنده فقط کافیه که آب شیر را 24 ساعت در ظرف رو باز بگذارید تا بمونه و بعد از آن استفاده کنید .
    در ضمن محل نگهداری فایتر هاتون بایستی کمی گرم باشه یعنی اگر داخل ظرفی بصورت تکی نگهداری می کنید و بخاری داخل آب نیست بهتره که نزدیک یک منبع گرمایی نگهداری بشود.
    با احترام همایون

کلمات کلیدی این موضوع