صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 60

موضوع: مسابقه فایتر - 4 April 2009

آخرین بازدید
    [ ]

سلام

اشكالي نداره امير جان!

تمام عكس ها رو براي رأي گيري، يك بار ديگه طي يك پست در معرض ديد دوستان قرار مي ديم و البته در سايزي كوچكتر و همه در يك اندازه.

متشكرم از يادآوريت
    http://www.raazebaghaa.com/image.php?type=sigpic&userid=2&dateline=1202073866

آخرین بازدید
    [ ]

پیش فرض رأی گیری اولیه برای انتخاب یک عکس از بین چند عکس ارسالی هر شرکت کننده

سلام به عزیزان راز بقایی؛

مثل دفعه قبل، مسابقه انتخاب زیباترین فایتر را هم با رأی گیری اولیه برای انتخاب یک تصویر از بین چند تصویر ارسالی برخی از شرکت کنندگان آغاز می کنیم تا تنها یک عکس از هر شرکت کننده به دور نهایی راه پیدا کند.

و اما اعضایی که بیش از یک عکس از ماهی خود ارائه کردند و عکس ها:

B@B@K
    1

2

3

abbas torabiyan
    1

2

MIRMOHAMADI
    1

2

3

...
    ذکر چند نکته را لازم می دانم:

اگر تا نیمه شب امشب 26 / 1 / 88 ، دوستان دیگری نیز عکس هایشان را برای شرکت در مسابقه ارائه کردند و اگر تعداد عکس های هر شخص بیشتر از یکی بود، قطعا" عکس های جدید هم در این قسمت قرار خواهند گرفت اما بعد از نیمه شب امشب، مهلت برای شرکت در این مسابقه تمام می شود.

دوستان لطفا" در این مرحله تنها به یک عکس از بین چند عکس هر شرکت کننده رأی بدهند. هدف این است که عکس های انتخابی شما به دور نهایی راه پیدا کنند.

لطفا" تصاویر مورد نظرتان را با شماره ای که در بالای آنها قرار داده شده، مشخص بفرمایید.

متشکرم

آخرین بازدید
    [ ]

سلام

انتخاب هاي من عبارتند از :

بابك عكس اول
    ترابيان عكس دوم
    ميرمحمدي عكس دوم

آخرین بازدید
    [ ]

سلام
    والا خيلي سخته همه عكسها قشنگن،نمي دونيد من الان پشت كامپيوترم قيافم چه شكلي شده،خواستم انصرافمو اعلام كنم اما گفتم ما هم باشيم بازي جالب ميشه،بالاخره هر بازي يه بازنده ايي هم مي خواد ديگه!!

B@B@K
    عكس 3
    abbas torabiyan
    عكس 2
    MIRMOHAMADI
    عكس 2
    SHAHAB24

آخرین بازدید
    [ ]

سلام؛

بابک / عکس اول

عباس ترابیان / عکس اول

میرمحمدی / عکس اول

آخرین بازدید
    [ ]

سلام :
    جناب آقای عباس ترابیان 2
    جناب آقای میرمحمدی1

آخرین بازدید
    [ ]

سلام
    آقا بابک / 3
    جناب ترابیان / 2
    جناب میرمحمدی / 1

آخرین بازدید
    [ ]

درود به همه

اول اینکه ندا خانم چرا عکسهای فایترخودتون ،پرهام ، و شهاب رو برای مسابقه نگذاشتید؟ دوم اینکه مهلت رو تمدید کنید و از بقیه دعوت کنید تا شرکت کننده بیشتری داشته باشیم .
    بدرود

آخرین بازدید
    [ ]

سلام
    نظر من

B@B@K
    عكس 3
    abbas torabiyan
    عكس 1

MIRMOHAMADI
    عكس 1

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط MIRMOHAMADI نمایش پست ها
    درود به همه

اول اینکه ندا خانم چرا عکسهای فایترخودتون ،پرهام ، و شهاب رو برای مسابقه نگذاشتید؟ دوم اینکه مهلت رو تمدید کنید و از بقیه دعوت کنید تا شرکت کننده بیشتری داشته باشیم.

سلام مهدی جان

بابا من اینهمه توضیح دادم که !!! مثل اینکه اصلا" پست 80 رو نخوندی؟! دفعه قبل هم که در مسابقه شرکت نداشتی و شاهدش هم نبودی!

خب بازم می گم...

برای هر مسابقه معمولا" اعضا بین یک تا سه عکس از حیوان خانگیشون ارائه می کنن. اما برای اینکه عدالت رعایت بشه و انتخاب هم به شکل درست تری انجام بشه، تنها یک عکس از هر شرکت کننده راهی دور نهایی می شه.

در این بین ما فکر کردیم بهتره که اگر قراره بین دو یا سه عکس ارسالی دوستان، یکی برای مرحله نهایی انتخاب بشه، اون یکی رو هم خود بچه ها انتخاب کنن.

پس بنابراین خواه ناخواه مسابقه دو مرحله پیدا کرد. اول برای انتخاب یک عکس از بین چند عکس ارسالی دوستان. دوم انتخاب بهترین و زیباترین حیوان خانگی از بین تنها یک عکس ارسالی همه شرکت کننده ها.

و اما مورد دوم که گفتی مهلت رو تمدید و از بچه ها دعوت کنیم...

اگر به پست های قبلی از اولین پست من در شروع مسابقه فایتر به بعد دقت کنی می بینی که تقریبا" همه از جریان مسابقه اطلاع داشتن و تا مدتی اصلا" مهلت معین نشده بود و بعد هم من از آخر هفته پیش مهلت گذاشتم و اگر احساس می کردم باز کسی هست که می خواد شرکت کنه قطعا" تمدید می کردم.

ضمنا" خیلی از دوستان از پست ها و مسابقه اطلاع داشتن... ما سپاسشون رو زیر پست ها نمی بینیم اما من حواسم هست و می دونم که می دونستن. مسابقه در بخش عمومی برگزار شده و در دید همگان هست. پس نیازی به دعوت نداره. هر کسی دوست داشته باشه شرکت می کنه. البته من دفعه قبل، از چند نفر دعوت کردم در مسابقه شرکت کنند که به دلایل متفاوت نپذیرفتند. بنابراین این بار دیگه دلیلی ندیدم بخوام از کسی دعوت کنم. اصلا" اصل مسابقه بر این اساس هست که هر کسی تمایل داشت خودش شرکت کنه. اینجوری بهتره!

به هر حال خودم شخصا" تصورم این هست که بهتره مثل مسابقه رازانه نباشه و زیاد کش پیدا نکنه چون مسأله لوث می شه و ممکنه اون حرارت و اشتیاقی که برای شرکت در چنین مسابقاتی لازم هست، از بین بره.

بهتره بچه ها هم دستشون بیاد که این مسابقه کمی کارهاش سریع تر انجام میشه.

بقول دوستمون مهدی ناصحی عزیز؛ فایتر ماهی ای هست که تقریبا" دسترسی بهش راحته و برای نگهداری هم به تانک و تجهیزات مرتبط، نیازی نداره و حتی تو یه تنگ کوچک هم می شه اون رو نگهداری کرد. پس اگر کسی شرکت نکرده تمایل به شرکت نداشته.

بهتره رأی خودت رو بدی تا زودتر هم به دور نهایی بریم.

** ضمنا" دوستان توجه داشته باشید که تا چهارشنبه 2 / 2 / 88 فرصت دارید که انتخاب های خودتون در مرحله اول رو انجام بدید. **

متشکرم

آخرین مهلت

دوستانی که تمایل به شرکت در مسابقه فایتر دارند می توانند در مدتی که مرحله اول رأی گیری در حال انجام هست؛ تنها یک عکس از ماهی فایترشان را برای شرکت در مسابقه ارائه کنند تا مثل بقیه با یک عکس وارد دور نهایی شوند.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین