صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: طرح سوال و پيشنهاد درخصوص مسابقه رازانه

آخرین بازدید
    [ ]

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_ariania نمایش پست ها
    سلام و خير مقدم به شما دوست عزيز

با توجه به اينكه مهلت ارسال عكس براي دور اول مسابقه به اتمام رسيده، شما مي تونيد تنها يك عكس با موضوع طبيعت براي بنده (طي پيام خصوصي در راز) ارسال كنيد.

به نكاتي كه در 4 پست اول درخصوص ارسال عكس ها متذكر شديم، حتماً توجه كنيد.

متشكرم
    سلام و ممنون من تعداد 6 عکس براتون در پیغام خصوصی فرستادم به دستتون رسید ؟
    قسمت مشک کار هم با خودتون یکیشو انتخاب کنید.
    هر چند که رنگ و بوي زيباست مرا - چون لاله رخ و چو سرو بالاست مرا
    معلوم نشد که در طربخانه خاک - نقاش ازل بهر چه آراست مرا

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabagolestani نمایش پست ها
    سلام و ممنون من تعداد 6 عکس براتون در پیغام خصوصی فرستادم به دستتون رسید ؟
    قسمت مشک کار هم با خودتون یکیشو انتخاب کنید.
    سلام

به پیام خصوصی شما پاسخ دادم و کد شناسایی رو براتون ارسال کردم. یک یادداشت هم براتون در پروفایلتون قرار دادم. حتماً اون رو بخونید.

متشکرم
    http://www.raazebaghaa.com/image.php?type=sigpic&userid=2&dateline=1202073866

آخرین بازدید
    [ ]

سلام و خسته نباشید

خانوم آریانیا گرامی
    ایده شما برای برگزاری مسابقه به روش جدید ( کد گذاری و بدون نشانه و واتر مارک ) خیلی خوبه

اما یک اشکال کوچیک داره و اینه که
    هر شخصی که در مسابقه رای میده
    در صورتی که خودش هم در مسابقه شرکت کرده بوده
    در رایش
    به کد خودش ، رای نمی ده
    و مشخص می شه ، که ، کد اون شخص چی بوده و عکس هاشون کدامن !

من امروز برای رای دادن ، رای شخص دیگه ای رو کپی کردم که زمان کمتری رو ازم بگیره و فقط ، شماره ی عکس ها رو تغییر بدم ، که متوجه شدم تصاویرخود اون شخص رای دهنده ، کدام تصاویر هستن

از نظر من بهتره ، که رای ها هم مخفی بمونن تا زمان مشخص شدن نهایی

سپاس

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط dordoone نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

خانوم آریانیا گرامی
    ایده شما برای برگزاری مسابقه به روش جدید ( کد گذاری و بدون نشانه و واتر مارک ) خیلی خوبه

اما یک اشکال کوچیک داره و اینه که
    هر شخصی که در مسابقه رای میده
    در صورتی که خودش هم در مسابقه شرکت کرده بوده
    در رایش
    به کد خودش ، رای نمی ده
    سلام

ما چنین محدودیتی رو ایجاد نکردیم. همه دوستان می تونن به همه عکس ها رأی بدن. اگر شخصی به کد خاصی رأی نداده که من متوجه نشدم!!! احتمالاً میل شخصی خودش بوده و نه اجباری از طرف ما. شاید هم کد رو جا انداخته و لزوماً به این معنی نیست که اون عکس ها متعلق به رأی دهنده باشند.

در مسابقه قبلی هم در دور اول، همه مجاز به رأی دهی به همه عکس ها بودند به همین دلیل هم در پست 4 اعلام کردیم که: (( نحوه رأی دهی در این مسابقه درست مثل مسابقه نوروزی رازانه هست.))

از نظر من بهتره ، که رای ها هم مخفی بمونن تا زمان مشخص شدن نهایی
    عمدی در رأی دهی به صورت آشکار هست تا همه رأی ها دیده بشن. ممکن هست برخي افراد چنین تصور كنند که رأي ها قبل از اعلام، دستکاری شدند و این طرز فكر به دلیل مخفی بودن آرا تا حدودي طبيعي هست. اینه که حتماً رأی دهی باید علنی باشه.

من امروز برای رای دادن ، رای شخص دیگه ای رو کپی کردم که زمان کمتری رو ازم بگیره و فقط ، شماره ی عکس ها رو تغییر بدم ، که متوجه شدم تصاویرخود اون شخص رای دهنده ، کدام تصاویر هستن
    من الان آرا رو چک کردم. تمام رأی دهندگان به تمام کدها (هر 17 کد) رأی دادند و اشتباه در شمارش شما بوده چون به یک کد (به تصور اينكه جا افتاده) دو بار رأی داده بودید که رأی تکراری حذف شد.

متشکرم

آخرین بازدید
    [ ]

با سلام
    عکسی که میخوایم توی مسابقه(خرداد ماه) بزاریم باید خودمون انداخته باشیم؟یا منبع اش مهم نیست؟

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kp نمایش پست ها
    با سلام
    عکسی که میخوایم توی مسابقه(خرداد ماه) بزاریم باید خودمون انداخته باشیم؟یا منبع اش مهم نیست؟
    سلام

فکر می کردم این مسأله بدیهی هست و به همین دلیل در بخش مسابقه به اون اشاره نکردم.

بله، درست مثل دو مسابقه قبلی یعنی مسابقه عکس های آکوایوم و ماهی اعضا و مسابقه عکس هایی از طبیعت، عکس های این مسابقه هم باید توسط شرکت کنندگان گرفته شده باشند.

این مطلب هم در بخش قوانین مسابقه خرداد ماه قید خواهد شد.

متشکرم

آخرین بازدید
    [ ]

سلام و خسته نباشید

در متن شرایط نوشته شده مسابقه خرداد ماه
    گفته شده : قرار بر این بوده ، مسابقه عکس از حیوانات خانگیمون باشه ، که با رای گیری ، تصمیم به سوژه ی آزاد گذاشته شده

سوال من :
    1-این به این معنیه که دیگه ، مسابقه عکس از حیوان خانگی ، برگزار نمی شه ؟
    2-در صورتی که تصمیم داشته باشیم در مسابقه خرداد ماه ، عکسی از حیوان خانگیمون بگذاریم ، به دلیل وجود داشتن آلبوم عکسمون در تالار ، و شناخته شدنمون با عکس حیوان خانگی ، پس امکان گذاشتن عکس از حیوان خانگیمون نیست . درسته ؟

لطفا راهنمایی

سپاس

آخرین بازدید
    [ ]

سلام و خسته نباشید

سوال من :
    1-این به این معنیه که دیگه ، مسابقه عکس از حیوان خانگی ، برگزار نمی شه ؟
    2-در صورتی که تصمیم داشته باشیم در مسابقه خرداد ماه ، عکسی از حیوان خانگیمون بگذاریم ، به دلیل وجود داشتن آلبوم عکسمون در تالار ، و شناخته شدنمون با عکس حیوان خانگی ، پس امکان گذاشتن عکس از حیوان خانگیمون نیست . درسته ؟

لطفا راهنمایی

سپاس
    سلام دردونه جان

درست متوجه شدی

البته به این معنی نیست که نشه از حیوان خانگیمون عکس بگذاریم اما مشروط بر اینکه حیوان خانگی ما شناخته شده نباشه. مثلا یک حیوان جدید، یک ماهی جدید و یا تانک جدید. در کل نباید توسط اون عکس شناخته بشیم.

طبیعتاً دوستانی که تا به حال عکس آکواریوم ها یا حیوانات خانگیشون رو در سایت نگذاشتند، می تونن برای این مسابقه عکس ماهی، آکواریوم و حیوان خانگی هم ارسال کنند.

درباره سوال اول هم باید بگم که تابستان ها مسابقه رازانه تعطیل هست اما می شه مسابقه حیوانات خانگی رو در بخش مسابقه انتخاب بهترین و زیباترین حیوان خانگی اعضا پی گرفت.

متشکرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع