راز  بقا  Raaze Baghaa  
My Title
 خير مقدم

حضورتان گرامي و مقدمتان مبارك

بازگشت   راز بقا Raaze Baghaa > آکواریوم ،ماهی های زینتی و تانکهای گیاهی > آکواریوم و ماهی های زینتی آب شیرین Freshwater Aquariums and fancy fish > انجمن های تخصصی ماهی های زینتی آب شیرین > ماهی فلاور هورن Flower Horn Fish

اطلاع رسانی

خوبي ها از نظر امام علی: همانا ارزشمند ترين بي نيازي عقل است، و بزرگ ترين فقر بي خردي است، و ترسناك ترين تنهايي خود پسندي است، و گرامي ترين ارزش خانوادگي، اخلاق نيكوست.
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی Monday 29 March 2010
armagdon آواتار ها
armagdon armagdon آنلاین نیست.
همراه تالار

تشكرها : 20

نقل قول:
نوشته اصلی توسط enzo نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان عزیز .چند وقت پیش تو یک سایت تایلندی مطلبی رو در مورد بوستر دوقولو و تاثیرات شگرفش بر روی هد ورنگ فلاور هورن ورد تگزاس های مالزیایی و تایلندی میدیم که واقعا ماهیرو از این رو به اون رو میکنه و تاثیراتش عالی و غذای کاملا دست سازه و قیمت هردو قوطی اون به همراه مکمل ویتامینش چیزی در حدود65 دلاره.حال میخواستم بدون کسی تا حال ا از این غذا استفاده کرده یا اصلا این غذا تو ایران موجودهست.باتشکر...
سلام دوست عزیز
تا چندوقت پیش بود که تو تالار گفتمان نیک صالحی یکی از اساتید فلاور باز به اسم occultمنو تا حدی در مورده این غذا راهنمایی کردن
این بود که بحث هورمونهای ساده که روشون نوشته شده بود هورمون کانادایی با تاثیر قوی شدو ایشون دقیقا"همین طوری گفتند:که فعلا"تاحدی داخلشون ناخالصی هست(هورمون ساده)وقوی تر از اونا بوستر دو قلو بود که چهار روزه ماهی رو رنگ میکرد و الان به هیچ وجه گیر نمیاد
حالا اگه شما این مطلبو تو سایت تایلندی دیدین ومهمتر از همه توجه به تاریخ نوشته کردین خوب به نظر من از خریدش سر پوشی نکنید ولی حدس من اینه که حتما"مال چند سال پیش بوده!و تاریخش گذشته ولی 65 دلار میرزه حساب کنید با روزی دو وعده ماهیتونو تو 4روز قرمز کنید!تازه من در مورده تاثیرش برهده ماهی نشنیدم ولی اونجوری که ایشون میگفتن فکر نکنم گیر بیاد آخه من تو شیراز خیلی دنبالش گشتم ولی اینجا جی بی ال هم گیر نمیاد
خلاصه من تا همین حد بیشتر نمیدونستم که گفتم شاید بدردتون بخوره ولی ممنون میشم آدرسه این سایت تایلندیو به من بدین تا منم یه چیزی هالیم بشه
موفق باشین
تعداد 6 كاربر زير از armagdon به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
best (Tuesday 30 March 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), سیلوردالر (Monday 5 April 2010), saros (Wednesday 9 May 2012), soheil104 (Monday 29 March 2010)
قدیمی Wednesday 31 March 2010
armagdon آواتار ها
همراه تالار

سلام دوستان
ممنون میشم که در مورده این فلاوره 13سانتیه من نظر بدین راستی از سایز 9سانتی گرفتمش وتا حالا فقط لوفاک بهش دادم(اونم ته مونده یی بود که برا آنجلام گرفته بودم)راستی فروشندش بهم میگفت نژاده زدزده ولی من که تو دلم کلی بهش خندیدم

بعد امروز یه غذا خریدم گفتن بدرد میخوره 18تومن منم حول شدم خریدمش خوبه یا نه؟

راستی اینم دیدم چون اسمشو زیاد شنیده بودم گفتم شاید بدرد(هامپی هد) بخوره بسته ای 2تومن بود منم 2بسته امتحانی خریدم حالا اصله؟

ممنون میشم نظر بدین
موفق باشین
تعداد 4 كاربر زير از armagdon به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), soheil104 (Thursday 1 April 2010), tenhi (Wednesday 31 March 2010)
قدیمی Wednesday 31 March 2010
tenhi tenhi آنلاین نیست.
عضو جديد

تشكرها : 19

سلام دوست عزيز .فلاور خوبي داري .اگه بهش برسي ماهيه خوبيه غذاي vikingبر خلافه اينكه ميگن بده من ازش نتيجه گرفتم .هامپي هدم من تاحالا نديدم اين مدليشو اونم با اين قيمت ارزون.اگه جسارت نباشه فكر نكنم اصلي باشه.بنظر من روي رنگش كار كني خوب نتيجه ميده.از هيكاري فلاور وتترا ردپرت قافل نشو.
موفق باشي
تعداد 4 كاربر زير از tenhi به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
armagdon (Thursday 1 April 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), soheil104 (Thursday 1 April 2010)
قدیمی Thursday 1 April 2010
enzo آواتار ها
enzo enzo آنلاین نیست.
همراه تالار

تشكرها : 7

سلام دوست عزیز.یه عکس از دونه های هامپی هده بزار تا بهت بگم اصل یا تقلبی .ولی به احتمال زیاد تقلبیه چون تو سایت شرکت اوکن فری هم که بری عکس یه همچین بستهای رو نمیبینی و قیمت هامپی بیشتر از این حرفاست.120 گرمیش 14000 تومن و480 گرمیش 40000 هزارتومن قیمتشه.درمورد غذای وایکینگ من زیاد تعریفشو نشینیدم و فکر نکنم غذای جالبی باشه.این همه غذای رنگ بهتر هست.بهترین غذای رنگی که من تا حال تاثیر عال ونم تو یه هفته دیدمover redوever red هستش که تو یه هفته رنگ ماهی سرخ میکنه.در ضمن نژاد فلاور شما کامفا معمولی که کمی هم استعداد رنگ داره ولی استعداد هدش بیشتره رو هدش بیشتر کارکن.براهدش از مگا هد استفاده کن تا هدشو بیاره بالا و برای گرد شدنش هم ار هامپی استفاده کن چون هامپی همون طور هم که پشت قوطیش نوشته برای فرم دادن و گرد کردن هد مناسبه نه بالا آوردن هد.در کل اگه بهش برسی فلاور خوبی میشه چون پوزه کم واستایل خوبی داره و تو فلاور بزی 70 درصد خود ماهیه و30 درصد غذا که شما اون 70 درصدرو داری سعی کن به اون 30 درصده برسی.
موفق و پیروز باشی.......
armagdon (Thursday 1 April 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), MIRMOHAMADI (Thursday 1 April 2010), سیلوردالر (Monday 5 April 2010), soheil104 (Thursday 1 April 2010)
B@B@K آواتار ها
B@B@K B@B@K آنلاین نیست.
يار كوشاي راز

تشكرها : 6,579

سلام دوست عزیز هامپی هد شما اصل هست ومن خودم چون کاتالوگ اونو دارم منظور کل محصولات اوشن فری اون بسته بندی هم اونجا هست و الان منم دارم برای فلاورم استفاده میکنم
تعداد 9 كاربر زير از B@B@K به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
armagdon (Thursday 1 April 2010), farhad-2007 (Thursday 1 April 2010), hossein_usb (Thursday 1 April 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), MIRMOHAMADI (Thursday 1 April 2010), night11 (Thursday 1 April 2010), سیلوردالر (Monday 5 April 2010), soheil104 (Thursday 1 April 2010)
armagdon آواتار ها
همراه تالار

از دوستان خیلی ممنونم نظر دادن
انزو خان اون غذای اوررد من دیدمش ولی 3000تومن بود بخرمش؟
این عکس محتویات هامپی هد 25گرمی

بعد انزو عزیز من فکر میکردم که نژاد کامفا پوزش با پوزه ی بالایی در یک راستا قرار دارن ولی فلاور من پوزه ی زیرینش جلو تره! و چشمشم برامده هست!ولی کامفا چشمش صافه ممنون میشم راهنماییم کنین

بعد دوستان یکی از بچه ها این فلاورو 50تومن میخادش بدمش بره یا نه؟اگه گرون یا ارزون میگه قیمته اصلیش چقدره؟
ممنون
تعداد 3 كاربر زير از armagdon به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), soheil104 (Thursday 1 April 2010)
enzo آواتار ها
enzo enzo آنلاین نیست.
همراه تالار

تشكرها : 7

قطعا یکی از مشخصه های کامفای اصیل داخل بودن چشمان اون هستش ولی هر کامفای که چشمانش از صورت اون بیرون باشه دلیل بر این نیست که اون کامفا نباشه ومن به خاطر استایل ماهیتون و بدون خالهای ابی ریز بودن ماهیتون وقرار گرفتن نوار مشکی خالهای ماهیتون در یک ردیف گفتم که فلاورتون نژادش کامفاست ولی یک کامفای اصیل نیست ولی هد گرد وخوبی داره و خیلی میشه روش کار کرد چون دقیقا مشابه فلاور کامفا شما رو بنده هم داشتم که 80 هزار خریدم ولی 400 فروختمش وتنهادلیلش هم همون هدش بود.به نظر من نفروشینش چون تو هد ماهی با استعدادیه.اینم عکسش....
.http://http://[URL=http://www.4shared.com/file/254452611/d555da69/04032010527-001.html][/URL
armagdon (Thursday 1 April 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), MIRMOHAMADI (Thursday 1 April 2010), سیلوردالر (Monday 5 April 2010), parham (Friday 4 June 2010), saros (Wednesday 9 May 2012), soheil104 (Thursday 1 April 2010)
قدیمی Monday 12 April 2010
goldokhtari goldokhtari آنلاین نیست.
عضو جديد

تشكرها : 2

سلام
آقا بهترین غذای هد برای فلاور توی بازار چیه قیمتش اصلا مهم نیست برام
و اینکه فلاور از چه سنی هد زدن رو شروع میکنه؟
(احسان خلیلی)

تعداد 4 كاربر زير از goldokhtari به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
B@B@K (Monday 12 April 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), N.TapesH (Monday 12 April 2010)
قدیمی Monday 12 April 2010
B@B@K آواتار ها
B@B@K B@B@K آنلاین نیست.
يار كوشاي راز

تشكرها : 6,579

نقل قول:
نوشته اصلی توسط goldokhtari نمایش پست ها
سلام
آقا بهترین غذای هد برای فلاور توی بازار چیه قیمتش اصلا مهم نیست برام
و اینکه فلاور از چه سنی هد زدن رو شروع میکنه؟
سلام :
شما اگر به تاپیک مورد نظر نگاهی بیاندازی ویا به تاپیک آقا فرهاد سر بزنی به بسیاری از سئوالاتتون پاسخ داده شده ولی خب بطور خلاصه از هد آپ و چینگ میکس ومحصولات اوشن فری شامل هامپی هدو.....میتوانید استفاده کنید فلاور از همون اول معلومه که قابلیت هد زدن داره یا نه حدودا از7-8سانت به بالا
تعداد 9 كاربر زير از B@B@K به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
Amir 1986 (Monday 12 April 2010), farhad-2007 (Monday 12 April 2010), goldokhtari (Monday 12 April 2010), hossein_usb (Monday 12 April 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012), MIRMOHAMADI (Monday 12 April 2010), N.TapesH (Monday 12 April 2010), Neda Ariania (Monday 12 April 2010)
قدیمی Monday 6 September 2010
amirr amirr آنلاین نیست.
همراه تالار

تشكرها : 29

سلام دوستان
من رفتم واسه فلاورم رنگ دونه بگیرم گفت به غذا رنگ میزنم فردا بیا بگیر!! رفتم گرفتم گفت هر 100 گرم 5000 تومن منم گرفتم الانم 10 روزه میدم بهشون هنوز تاثیری نداشته فقط یکم نوک باله هاش سیاه شده.به نظرتون خوبه بهشون بدم یا نه؟
تعداد 3 كاربر زير از amirr به خاطر اين پست مفيد تشكر كردند :
Artas (Tuesday 7 September 2010), ho_ay_motlagh (Sunday 10 October 2010), M.A (Friday 13 July 2012)
پاسخ

برچسب ها
فلاور, ماهي, مطلوب, معرفي, هد, و, بهبود, تغذيه, رنگ, شناسايي, غذاهاي

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال