صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: جلوه ها و تظاهرات بصري جن

آخرین بازدید
    [ ]

خب حالا که اجازه صادر شد، باید قبلش یه توضیحاتی بدم، اولا اینکه اگر بعضی از دوستان مثل من به جن و روح اعتقاد دارند و کمی هم ترسو هستند" که البته خداییش ترس هم داره" از دیدن این پست اجتناب کنند، چون بنده پس از دیدن این عکس در دوربینم یک هفته ای میشه که خواب خوش ندارم و دایما خواسته یا نا خواسته در ذهنم خیال بافی هایی صورت میگیره که توی روحیم تاثیر منفی داشته، سخن را کوتاه میکنم...

این عکس برمیگرده به تقریبا یک هفته پیش حوالی ساعت 6 عصر وقتی در خانه تنها بودم و مشغول عکاسی از تانکهام بودم، من موقع عکاسی از تانکهام فلش دوربین رو خاموش میکنم و نورهای تانک رو روشن میکنم تا عکسها به بهترین نحو در بیان، و اصلا یادم نمیاد همچین عکسی انداخته باشم احتمالا چون فلش دوربین خاموش بوده متوجه انداختن عکس نشدم و وقتی دور بین در دستم بوده، دستم خورده رو دکمه دوربین...
    اینجا اتاقه شخصیه منه ولی من نمیدونم این موجود چیه؟ و وسط فرش اتاقه من چیکار میکنه و چی میخواد؟!!؟

از روزی که این عکسو دیدم اعصابم خیلی ضعیف شده و هر شب موقع خواب قرآن بالای سرم میزارم
    دوستان اگر نظری دارند یا کاری بنظرشون میاد که من باید انجام بدم کمک کنند، حتی نمیدونم زدن این پست و قرار داد این عکس در معرض دید عموم کار درستی بود که انجام دادم یا نه.
    تشکر.
    ویرایش توسط reza_hetete : Tuesday 16 November 10 در ساعت 19:24

آخرین بازدید
    [ ]

آقا رضا خیلی عجیبه !!
    چون من فکر نمیکردم جن تو خونه آدما بیاد
    البته اعتقاد کامل به جن دارم!
    البته همانطور که میدانید جن ها هم خوب و بد دارند و ان شا الله خوبش نصیب شما شده باشه و اون تصویر جن باشه!
    البته به نظر من با یک اهل دین هم مشورت کنید
    امیدوارم خیر باشه
    قبیله یعنی یه نفر همخونی معنا نداره
    همبستگی خوابیه که تعبیر فردا نداره

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط spider نمایش پست ها
    آقا رضا خیلی عجیبه !!
    چون من فکر نمیکردم جن تو خونه آدما بیاد
    البته اعتقاد کامل به جن دارم!
    البته همانطور که میدانید جن ها هم خوب و بد دارند و ان شا الله خوبش نصیب شما شده باشه و اون تصویر جن باشه!
    البته به نظر من با یک اهل دین هم مشورت کنید
    امیدوارم خیر باشه
    اسپایدر عزیز
    خدمتتون عرض کنم که بنده واقعا هیچ نظری ندارم که این چی هست اما من هم اعتقاد کامل به جن دارم و معتقدم آنها هم مثل ما انسانها بخشی از آفرینش و هستی هستند، من در مورد وجود آنها در خانه های قدیمی داستان زیاد شنیدم اما خونه ما یک آپارتمان نو ساز در تقریبا یک نقطه شلوغ تهرانه و از این حیث برام غیر قابل قبوله، اگر این واقعا جن باشه معنای خوبی نداره، یعنی اینکه اینها هر وقت در هر جایی که بخواهند می تونند برند و سرک بکشند و این اصلا خوب نیست.

آخرین بازدید
    [ ]

درود رضا جان

با توجه به اینکه یادت نمیاد این عکس کی افتاده ببین آیا در بین عکسهایی بوده که داشتی میگرفتی یا قبل و بعد اونها بوده دوم به نظر من عکس از حرکت سریع انسانه مثل بلند شدن یا نشستن سریعه قسمت تیره وسط سر رو نشون میده و اون شخص پیراهن سفید با خطهای صورتی راه راه داشته من حتی انگشت شصت پا رو اون وسط میبینم فقط اون کنار دیوار یا... نفهمیدم چیه :-s جای هیچ نگرانی نیست اصلا به دلت بد راه نده از ما بهترون تو عکس هم نمی افتن
    بدرود

آخرین بازدید
    [ ]

در عکاسی سریع و در حال حرکت اینچنین تصاویر مبهم که از ادغام اجسام یا اشخاص مختلف موجود در صحنه بوده پیش میاد. اصلا نگران نباشید و فکر و اعصاب خود را برای این چیزها درگیر نکنید.

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط mirmohamadi نمایش پست ها
    درود رضا جان

با توجه به اینکه یادت نمیاد این عکس کی افتاده ببین آیا در بین عکسهایی بوده که داشتی میگرفتی یا قبل و بعد اونها بوده دوم به نظر من عکس از حرکت سریع انسانه مثل بلند شدن یا نشستن سریعه قسمت تیره وسط سر رو نشون میده و اون شخص پیراهن سفید با خطهای صورتی راه راه داشته من حتی انگشت شصت پا رو اون وسط میبینم فقط اون کنار دیوار یا... نفهمیدم چیه :-s جای هیچ نگرانی نیست اصلا به دلت بد راه نده از ما بهترون تو عکس هم نمی افتن
    سلام
    خیلی ممنون از نظرتون آقای میر محمدی
    این ایده عالی بود جناب میر محمدی،پراپرتی عکسهارو چک کردم، این عکس 2 ساعتی قبل از عکسهای تانکام گرفته شده و این خیلی خوبه چون من اون موقع تنها نبودم،خیلی خیلی ممنون، واقعا ضایعس که این به ذهنه خودم نرسیده بود، البته شاید شما هم تو موقعیت من بودی خیال پردازی بهتان امان نمیداد چون هفته پیش فیلم جن گیری از امیلی رز رو که دوستان در بخش تسخیر جن گفته بودند دانلود کردم و دیدم، من تا حالا از این موضوع با خانوادم کلامی حرف نزدم تا ذهن اونها را بیخودی خراب نکنم اما حالا حتما عکسو بهشون نشون میدم و نظرشونو میخوام ، چون مطمئنم اون زمان تنها نبودم.
    وای بازم خیلی ممنون، خیلی کمک بزرگی کردین، ممنون ممنون ممنون.

آخرین بازدید
    [ ]

0.6 ثانیه شاتر باز بوده انتظار داشتی غیر این چیزی بندازه؟!!!
    با این سرعت شاتر از یه لیوان هم میشه دیو کشید رو فیلم!!!

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_usb نمایش پست ها
    0.6 ثانیه شاتر باز بوده انتظار داشتی غیر این چیزی بندازه؟!!!
    با این سرعت شاتر از یه لیوان هم میشه دیو کشید رو فیلم!!!
    سلام حسین جان
    آقا شما خودت استاد عکاسی هستی من از این چیزا سر در نمیارم، اینکه میگین یعنی چی؟ قابل تنظیمه؟به همیت نام شاتر باید تو منوی دوربین دنبالش بگردم؟0.6 یعنی زیاده یا کمه؟رو چند باشه خوبه؟من همیشه تنظیمات دوربینم همین بوده فقط بلدم فلشو خاموش، روشن کنمو، رنگ تصویرو عوض کنم

در مورد عکس باید بگم که حق با دوستان بود این یک نقص عکاسی هست و نه هیچ موجود خاص دیگه ای، عکسو به خانواده نشون دادم، از روی بخش راه راه لباس این موجود شناسایی شد و کسی نبود جز خواهر زاده دو ساله عزیزم حالا این عکس چرا اینجوری شده والا نمیدونم، دوربین من 8 مگا پیکسل کنونه، اگر کسی سر در میاره بگید درستش کنم خصوصا او شاتر که حسین جان گفتند، چون عکسایی که میزارم بعضی مواقع دوستان میگن آقا یه دوربین خوب بخر با موبایل عکس فایده نداره، شاید با تنظیمات درست عکسهام بهتر شه، ممنون.
    از همه دوستانی که همفکری کردند متشکرم.

آخرین بازدید
    [ ]

این یعنی زمان باز موندن شاتر برای اینکه نور منعکس شده از تصویر،از شاتر عبور کنه و روی فیلم بندازه.به لنز دوربین نگاه کن عکس بگیر.باز و بسته شدنی که میبینی مربوط به شاتر میشه.با iso های مختلف این کار رو انجام بده منظور از شاتر سریع و کند و کاربردش رو بهتر میفهمی

هرچه زمان باز بودن شاتر بیشتر باشه طبعا عکس در یک نور معید روشن تر میشه(نور بیشتری از شاتر وارد دوربین میشه) عوضش اثر حرکت دست، حرکت سوژه محسوس تر در فیلم دیده میشه.مثل این عکس شما
    این سرعت شاتر برای عکاسی از ماهی خیلی کنده.ببین iso چند داری.نزدیک 300.سرعت زیاد یا کم شاتر هم بستگی به موقعیت،نور محیط عکاسی باید تنظیم میشه و اینکه بگیم خوبه یا بده معنی نداره
    برای گرفتن عکسی هرچی بهتر از ماهی باید سرعت شاتر بالاتر باشه.ولی هر دوربینی با توجه به قابلیت هاش میتونه عکس بگیره دیگه.عکس های من با دوربین خودم 1/8 ثانیه سرعت شاتر داشتن ولی با یه دوربین حرفه ای 1/200 ثانیه سرعت شاتر هم عکس گرفتم و توی آلبومم هست.اینو با سرعت شاتر 0.6 ثانیه خودت مقایسه کن

مثلا میخواین یه عکس بگیرن از ستاره ها،برای اینکه نور ستاره ها خیلی کمه و توی فیلم بخوبی باید ثبت بشه شاتر مدت بیشتری باز میمونه.گاهی 15 دقیقه شاتر رو باز میزارن و شما حرکت زمین رو توی عکس متوجه میشین و ستاره ها بصورت یه خط نوری توی عکس میوفتن و ستاره ی قطبی در مرکز این خطوط ثابت دیده میشه.یعنی دوایری متحدالمرکز به مرکزیت ستاره قطبی

برای عکاسی از ماهی و سوژه متحرک سرعت شاتر زیاد تر نیاز داری تا حرکت ماهی رو خشک کنه و بندازه.
    تنظیم iso رو روی 400 بزار.اگه نور تانکت زیاده 800 هم بزار امتحان کن شاید زیاد نویز نندازه و بهتر بتونی از ماهی ها عکس بندازی.این دوربین ها اتومات هم همشون دارن بزار رو اتومات خیالت رو راحت کن
    البته تنظیم دستی اگه بلد باشی خیلی بهتره

ضمنا دوربین من 7 مگا پیکسل.خودت رو درگیر مگاپیکسل دوربین نکن.دوربین های میلیونی هستن که فقط 10 مگا پیکسل هستن و گاهی میبینی مدل جدید یه دوربین رو کارخونه میزنه با درجه مگاپیکسل پایین تر!!
    کیفیت عکس به خیلی چیز های دیگه ای ربط پیدا میکنه و گاهی ریزولوشن بالاتر کیفیت عکس پایین تری هم میده!!!
    کلی حرف درباره همین مسئله معمولی باید زده بشه که اینجا جاش نیست

ببخشیدد زیاد حرف زدم
    موفق باشین
    ویرایش توسط hossein_usb : Thursday 18 November 10 در ساعت 20:47

آخرین بازدید
    [ ]

دوست عزیز ببین ولی باور نکن
    MH_FAGHIH

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع