صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: جن Jinn , Demon

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_usb نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزيز اگه ميخوان درباره جن بيشتر بدونن كتابي هستش بنام "جن،دروغ يا واقعيت" از دكتر مهدي فتحي كه مصاحبه با تعدادي از جن گيران يا كساني هستن كه جن ها رو احضار ميكنن براي مقاصدي كه دارن و درباره نحوه احضار كردن هم توضيح داده.فقط كتاب رو اگه زير 20 سال هستين نخونين چون اثرات بدي احتمالا ميزاره
    ممنون
    سلام حسین جان
    آقا نخون این کتابارو ، واست خوب نیست ...
    همین کتابارو خوندی که موهات ...

نقل قول نوشته اصلی توسط kelasbak نمایش پست ها
    من شنيدم هركي بره دنبال اين جور كارا جن احضار كنه و.... اتفافاي بدي واسش ميوفته
    آره پیمان جان ، یه وقت نری دنبالش ...
    میگن هرکی بره دنبال این چیزا هیکلش جوجه میشه ...

آخرین بازدید
    [ ]

سوالی دارم که نمیدونم قابل جواب دادن هست یا نه اصلا
    میخواستم بدونم میشه برای ارتباط با اجنه پیشقدم شد یا نه
    چون جایی که من هستم ظاهرا میگن جن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
    من خودم چیزی از این طفلکا ندیدم ولی خیلی دوست دارم با هاشون ارتباط داشته باشم
    این تانکه خودمه جای امضا

آخرین بازدید
    [ ]

ارتباط جن و انسان زمانی اتفاق می افتد که شما بخوایین با اونا ارتباط برقرار کنید و انها نمیتونند با شما ارتباط بر قرار کنند یعنی اینکه شما باید پیش قدم شید
    ولی بهتره این کارو نکنید
    قبیله یعنی یه نفر همخونی معنا نداره
    همبستگی خوابیه که تعبیر فردا نداره

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط spider نمایش پست ها
    ارتباط جن و انسان زمانی اتفاق می افتد که شما بخوایین با اونا ارتباط برقرار کنید و انها نمیتونند با شما ارتباط بر قرار کنند یعنی اینکه شما باید پیش قدم شید
    ولی بهتره این کارو نکنید
    فرمایش شما کاملا صحیح
    ولی راهی که من باید برای پیش قدم شدن طی کنم چیه
    شرایط معنوی خاصی میخواد یا نمیدونم اینو همین جوری دارم میگم مثلا باید رطوبت مکان زیاد باشه یا از بخورهای خاصی استفاده بشه یا دعا های خاصی خونده بشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    جایی هم که من هست یه زیرزمینه که کاملا با بیرون راه مستقیم نداره و صاحبش مدعی که اینجا قبلا با جن مشکل داشته و اونها سر به سرش میذاشتن
    یه مطلب دیگه هم هست اینه که تا الان دو نفر تو این زیر زمین خودکشی کردن البته 11 سال پیش بوده
    من اینجا تا 10/30 هر شب تنها هستن
    این تانکه خودمه جای امضا

آخرین بازدید
    [ ]

سلام
    جن به طور معمول با دنیای مادی ما ارتباطی ندارد . انچه برای بروز تظاهرات فوق مادی که تعدادی از انها به جن نسبت داده میشود لازم است بسته به شرایط متفاوت است . در پاره ای از موارد گویا شرایط برای نزدیکی دو عالم متفاوت جن و انسان مناسب بوده و تظاهرات کم و بیش مشخص تا کاملا جدی از حالتهای فوق طبیعی بروز میکند.
    اگر شما مایل هستید که در این موضوع تحقیق کنید در مرحله اول به نظر میرسد بهتر است مطالبی که در این خصوص وجود دارد را مطالعه کنید تا نسبت به شرایط بروز تظاهرات جنی بیشتر اشنا شده و از لحاظ روانی نیز امادگی بیشتری در این خصوص داشته باشید .
    برای کسانی که به قران و تفسیر ان میتوانند بسنده کنند توصیه میشود به تفسیر المیزان در باب جن مراجعه کنند.
    مطالبی که در کتب علوم غریبه در این خصوص وجود دارد برای ما قابل استفاده و استناد نیست .اگرچه برای اطلاع بیشتر میتوان از انها استفاده کرد .
    در بین منابع اینترنتی هم با دیدی باز میتوان به مواردی بر خورد که جنبه های تضاهرات فوق مادی در انها مشهود است .
    اخر اینکه :
    اگر مایل باشید واقعا در این خصوص بدانید ، مطمئن باشید که دیر یا زود شاهد درک یا فهم تظاهراتی خواهید بود که به راحتی توجیه نمیشوند .
    حتی اگر معتقد به جن یا فوق طبیعت نباشید اما مصر به تجربه و کنکاش در ان باشید ، احتمال دارد اطلاعات و مطالب غیر معمول این موضوع ، اثرات نامطلوبی بر ضمیر ناخود آگاه و برداشت و احساس طبیعی شما داشته باشد .

آخرین بازدید
    [ ]

مانی جان مگه تو کجایی؟
    منظورم اینکه کدوم شهر؟
    ببخشید میپرسم واقعا دوست داری ببینی ؟تحملشو داری؟باید مراقب باشیا!
    یه وقت این کارو نکنی !بیخیال شو ماکه دلشو نداریم تورو نمیدونم!
    راز دیگه مثل قدیم نیست همه رفتن دلم گرفت

آخرین بازدید
    [ ]

با سلام به دوستان. به نظر من این کار شوخی بردار نیست و نیاز به یقین و روح معنوی بالایی داره و آستانه تحمل روحی بالایی میخواد.

این راه شنیدنی نیست

در صدایت طنین خواهد افکند......

این راه دیدنی نیست
    در چشمانت منعکس خواهد شد...

آخرین بازدید
    [ ]

سلام
    يكي از اشنايان كه از علاقمندان به مقوله جن و مطالب مرتبط بود بعد از مدتها دوري از اين موضوع زماني دوباره به جن و تظاهراتش متوجه شده بود و به ان ميپردازد .
    در اين اثنا ، يك روز صبح كه از خواب بيدار ميشود احساس ميكند در ناحيه انگشت پا دچار سوزش است و فكر ميكند احتمالا پايش را به جايي زده است و به انگشتش نگاه ميكند و ميبيند كه گويا پوست انگشت پايش كنده شده است و وقتي خم ميشود تا ببيند كه چرا اينطور شده است متوجه مي شود كه پوست پايش نيست كه كنده شده و سبب احساس سوزش شده است بلكه سوزش ناشي از مهماني است كه به زير پوست پايش در خواب رفته و اكنون ان را احساس ميكند.

عكس فوق يكي از عكسهايي است كه از اين رخداد گرفته است .
    البته نميشود گفت اين كا رجن است و معلوم هم نيست كه اين امرچطور رخ داده است چون اون خودش اين كار را نكرده و از اعضاي خانواده هم فردي اين كار را با او نكرده است و به نظر نمي ايد كسي با كسي چنين كاري كند و از خواب بيدار نشود .انچه در اولين برداشت و احساس از ديدن سنجاق قفل شده به پوست پا براي وي ايجاد ميشود ، گرفتن نشانه اي از حضور ديگري است .شايد هم هر چيز ديگر منطقي كه سبب اين موضوع شده باشد .

به هرحال قضاوت با خودتان.

غرض انتقال يك تجربه و خاطره بود .

با احترام
    ترابيان

آخرین بازدید
    [ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط artas نمایش پست ها
    مانی جان مگه تو کجایی؟
    منظورم اینکه کدوم شهر؟
    ببخشید میپرسم واقعا دوست داری ببینی ؟تحملشو داری؟باید مراقب باشیا!
    یه وقت این کارو نکنی !بیخیال شو ماکه دلشو نداریم تورو نمیدونم!
    من تهرانم واقعا دوست دارم با هاشون ارتباط داشته باشم
    این تانکه خودمه جای امضا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع