نمایش موضوعات: شماره 1 تا 16 , از مجموع ‍16 موضوع

انجمن: پستانداران ماقبل تاریخ

  1. اسمایلودون ، ببر دندان شمشیری / Saber-toothed Tiger / Smilodon

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Thursday 26 June 08 23:41
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 22,966
    Sunday 11 August 19, 17:20 برو به آخرین پست
  2. ایلاسموتریوم، هیولای تک شاخ / Elasmotherium

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Friday 21 September 12 11:12
    elasmotherium, هیولای, ایلاسموتریوم،, تک, شاخ
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 6,133
    Friday 22 March 13, 09:38 برو به آخرین پست
  3. استگودون / Stegodon

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Thursday 28 August 08 23:11
    stegodon, استگودون
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 6,893
    Monday 15 November 10, 22:25 برو به آخرین پست
  4. مگاسیریوم ، تنبل زمینی / ground sloth / Megatherium

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Saturday 04 October 08 23:46
    ground, megatherium, sloth, مگاسیریوم, ،, تنبل, زمینی
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 4,059
    Saturday 04 October 08, 23:46 برو به آخرین پست
  5. ماموت / Mammoth / Mammuthus

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Tuesday 08 July 08 23:36
    mammoth, mammuthus, ماموت
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 5,667
    Wednesday 10 September 08, 14:11 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 7,644
    Wednesday 10 September 08, 14:01 برو به آخرین پست
  6. عاج دار بیلی / shovel tusker / Amebelodon

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Friday 05 September 08 18:45
    amebelodon, shovel, tusker, بیلی, دار, عاج
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,889
    Friday 05 September 08, 18:59 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,538
    Sunday 17 August 08, 22:08 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,091
    Sunday 17 August 08, 01:03 برو به آخرین پست
  7. پلاتی بلودون ، عاج تخت / Flat-tusk / Platybelodon

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Thursday 17 July 08 12:00
    flattusk, platybelodon, پلاتی, ،, بلودون, تخت, عاج
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 5,062
    Thursday 17 July 08, 12:08 برو به آخرین پست
  8. آرسینوسیریوم / Arsinoitherium

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Tuesday 15 July 08 23:24
    arsinoitherium, آرسینوسیریوم
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,567
    Tuesday 15 July 08, 23:34 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,803
    Sunday 13 July 08, 21:46 برو به آخرین پست
  9. ماستودون / Mastodon / Mammut

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Friday 11 July 08 20:53
    mammut, mastodon, ماستودون
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 6,306
    Saturday 12 July 08, 17:04 برو به آخرین پست
  10. دینوفلیس ، گربه مخوف / terrible cat / Dinofelis

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Wednesday 02 July 08 23:03
    cat, dinofelis, terrible, مخوف, گربه, ،, دینوفلیس
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,973
    Saturday 05 July 08, 12:01 برو به آخرین پست
  11. مسونیکس ، نیم پنجه / Half-claw / Mesonyx

    آغاز شده توسط  Neda Ariania, Thursday 03 July 08 22:50
    halfclaw, mesonyx, مسونیکس, نیم, پنجه, ،
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,681
    Saturday 05 July 08, 11:55 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 4,832
    Tuesday 01 July 08, 15:34 برو به آخرین پست

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •