نمایش موضوعات: شماره 1 تا 14 , از مجموع ‍14 موضوع

انجمن: نقاشی ، طراحی ، خطاطی و سایر هنرهای ترسیمی

  1. به جای نوشتن تابلوسازی كنید

    آغاز شده توسط  andisheaftab, Tuesday 25 September 18 15:07
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,531
    Tuesday 25 September 18, 15:07 برو به آخرین پست
  2. نقاشی با مهر تاریخ

    آغاز شده توسط  shark, Monday 21 March 16 09:31
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 578
    Thursday 24 March 16, 10:38 برو به آخرین پست
  3. پاستل خشک

    آغاز شده توسط  ztb, Saturday 15 March 14 16:07
    پاستل, خشک
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,342
    Saturday 15 March 14, 16:12 برو به آخرین پست
  4. مداد رنگی

    آغاز شده توسط  ztb, Sunday 09 February 14 16:55
    مداد, رنگی
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,002
    Monday 10 February 14, 09:42 برو به آخرین پست
  5. اکولین

    آغاز شده توسط  ztb, Wednesday 15 January 14 11:15
    اکولین
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,393
    Wednesday 15 January 14, 11:29 برو به آخرین پست
  6. وقتی نقاشی های قدیمی، امروزی می شوند+تصاویر

    آغاز شده توسط  ghost, Tuesday 03 December 13 19:14
    قدیمی،, می, نقاشی, های, وقتی, امروزی, تصاویر, شوند
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,911
    Tuesday 03 December 13, 19:14 برو به آخرین پست
  7. مبانی رنگ

    آغاز شده توسط  ztb, Sunday 24 November 13 22:44
    مبانی, رنگ
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,112
    Sunday 24 November 13, 22:44 برو به آخرین پست
  8. آب مرکب

    آغاز شده توسط  ztb, Tuesday 19 November 13 14:50
    مرکب, آب
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,878
    Wednesday 20 November 13, 15:30 برو به آخرین پست
  9. آموزش طراحی

    آغاز شده توسط  ztb, Wednesday 14 August 13 09:45
    3 صفحه ها
    1 2 3
    فیگور, لایه تیرگی, مهمترین تمرین در طراحی, مداد, مداد اتود, مداد رنگی و پاستل, مداد طراحی, هاشور طراحی, کاتر طراحی, کار با کنته, کاغذ کاهی, پاک کن طراحی, آموزش, آموزش طراحی, آب مرکب, آب مرکب و هاشور, ایجاد نور توی سایه روشن, ابزار طراحی, اصل کار طراحی, تمرین خط خطی, تمرین در طراحی, توازن طراحی, تخته شاسی, تذهیب و نگارگری, ترکیب بندی, ترکیب بندی طراحی, تراشیدن مداد, جهت نور طراحی, جهت های اصلی, حجم طراحی, خط کشیدن, خط تقارن, درست ایستادن, ذغال طراحی, روشن ترین سایه, زغال طراحی, سایه, سایه روشن, سایه روشن زدن, سایه روشن طراحی, سایه زدن, ساخت و ساز, ساخت و ساز و طراحی اطراف, شی, شروع طراحی, طراحی, طراحی فنری, طرح
    • پاسخ ها: 24
    • نمایش ها: 12,618
    Tuesday 19 November 13, 14:24 برو به آخرین پست
  10. سیر نقاشی ایران

    آغاز شده توسط  mandana, Monday 29 July 13 10:42
    2 صفحه ها
    1 2
    نقاشی, ایران, سیر
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 5,031
    Tuesday 29 October 13, 20:27 برو به آخرین پست
  11. Cool معرفي وسايل و ابزار آلات نقاشي

    آغاز شده توسط  terror, Friday 26 November 10 01:02
    معرفي, نقاشي, و, وسايل, آلات, ابزار
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 19,467
    Tuesday 26 June 12, 12:42 برو به آخرین پست
  12. Cool ساخت وسايل و ابزار آلات نقاشي

    آغاز شده توسط  terror, Thursday 16 December 10 01:59
    نقاشي, و, وسايل, آلات, ابزار, ساخت
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,299
    Tuesday 26 June 12, 12:15 برو به آخرین پست
  13. Cool نقاشي(Paint)

    آغاز شده توسط  terror, Saturday 30 October 10 02:48
    نقاشيpaint
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 9,121
    Sunday 31 October 10, 01:41 برو به آخرین پست
  14. طراحی و نقاشی

    آغاز شده توسط  alireza kamali, Wednesday 10 December 08 11:27
    نقاشی, و, طراحی
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,076
    Wednesday 10 December 08, 11:27 برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.