PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماهی خشن و مهاجم برای آکواریوم چی پیشنهاد میکنید؟

j_shamsi
Sunday 28 April 13, 21:05
با سلام خدمت دوستان. من خيلى علاقه دارم تو اکراريومم ماهى خشن و مهاجم نگه دارم. يه مدت پنکوسى نگه داشتم ولى چنگى به دل نزدن الان هم ميخوام پيرانا نگه دارم ولى دوست تمساح ماهى رو پيشنهاد ميکنه.ميخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم. درضمن جثه ماهى هم واسم مهمه

pintorico0
Sunday 28 April 13, 21:28
با سلام خدمت دوستان. من خيلى علاقه دارم تو اکراريومم ماهى خشن و مهاجم نگه دارم. يه مدت پنکوسى نگه داشتم ولى چنگى به دل نزدن الان هم ميخوام پيرانا نگه دارم ولى دوست تمساح ماهى رو پيشنهاد ميکنه.ميخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم. درضمن جثه ماهى هم واسم مهمه
با سلام
دوست عزیز ماهیای مهاجم معمولا قلمرو طلب هستند و برای داشتن آکواریومی با این ماهی ها باید یک تانک خیلی خیلی بزرگ داشت. در غیر اینصورت محاله بشه با هم نگهداریشون کرد و هر روز شاهد درگیری و زخمی شدنشون خواهید بود. سرماری، جگوار(کاتانگا)، رد دویل، سرسوسماری(گار) و.... جزو این ماهیا میشن و اگه تانک بزرگی دارید میتونید از اینا استفاده کنید.
اسکار رو میشه ورژن خفیف تری از این ماهیا در نظر گرفت.
با تشکر

Mahdy
Sunday 28 April 13, 22:10
درود بر شما
هردو ماهی های خشنی هستند . تمساح ماهی یا سر سوسماری ماهی بسیار جالبیه . بسیار خشن و تا حدود 1متر هم من دیدم که رشد کنه . نحوه شکارش بسیار جالبه