PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میتوانیم ماهی هایمان را در یخچال نگهداری کنیم؟

best
Thursday 21 March 13, 10:01
سلام
من از کسی شنیدم که ماهی قرمز عید را بعد از 13 به در توی یخچال نگهداری میکند. و ماهی هم زنده میماند.
میخواستم نظر دوستان را در این باره بدانم ؟

mkd
Friday 22 March 13, 01:37
با سلام
البته با توجه به زمان تکثیر و محل تکثیر این ماهی که هم سرد آبیه و هم در فصل سرد در محیط خارج پرورش پیدا میکنه شاید از نظر دما به مشکلی بر نخورین ولی فکر میکنم با نظر به اینکه وقتی درب یخچال بسته لامپ داخل یخچال خاموشه و با باز شدن درب روشن میشه هم استرس به ماهی وارد میشه و هم ماهی در طول شبانه روز حتی نیم ساعت هم نور دریافت نمیکنه و این برای ماهی مشکلاتی بوجود میاره در ضمن اگر شما غذای عادی و یدونه سنگ هوا برای ماهیتون بذارین تا چند سال زنده میمونه و احتیاجی به این کارها نیست

B@B@K
Friday 22 March 13, 02:04
سلام
من از کسی شنیدم که ماهی قرمز عید را بعد از 13 به در توی یخچال نگهداری میکند. و ماهی هم زنده میماند.
میخواستم نظر دوستان را در این باره بدانم ؟
با سلام به شما دوست عزیز:
فرض کنیم که این عمل شدنی باشه نگهداشتن اون درون یخچال چه مزایایی داره؟!جز اینکه ما از دیدن اون محروم میشیم و بعلت سرد بودن محیط حتی با در نظر گرقتن مسائلی از قبیل سردآبی بودن اون متابولیسم بدنی اون ماهی پایین میاد و بدون تحرک درون ظرف باقی میمونه و هزارتا مسائل دیگر که توضیحش در این تاپیک الزامی نیست

نوری
Friday 22 March 13, 11:39
فکر کنم منظورتون زمانی است که به مسافرت می روید و کسی در منزل نیست تا تعویض آب یا غذادهی داشته باشد ...
بلی این کار را انجام میدهند .